Aslan fiyat yükseltti

Aslan fiyat yükseltti
Pazartesi 25.07.2016

“Bruma ayrılmak istiyor. Ama G.Saray sürekli karar değiştiriyor. PSV’nin onların istediği parayı verdi ama şimdi 10 milyon euro talep ediyorlar. Bu rakam çok fazla”

Ayrılık isteğini ikinci kez açıklayan Armindo Bruma'nın menajerinden şok bir açıklama geldi. Portekizli yıldızın kesinlikle Galatasaray'dan ayrılmak istediğini belirten menajer Catio Balde, "Bruma ile ilgilenen PSV ile pazarlıklar sürüyor. PSV Eindhoven, 7.5 milyon euro'luk bir teklif yaptı. Galatasaray'ın istediği rakam da zaten buydu. Ama şimdi Galatasaray 10 milyon euro istiyor ki bu rakamın karşılanması çok zor" dedi.

TÜRKİYE'DE RAHATSIZ
Galatasaray'ın sürekli rakam değiştirdiğinden dem vuran menajer Balde, "Transfer için 1 aydan daha uzun bir süre var. Ama şunu üstüne basarak söylüyorum. Bruma şu anda ülkedeki politik durumdan rahatsız ve ayrılmak istiyor. Türkiye'de tek başına yaşıyor ve 21 yaşında... Ayrılmak istemesinin bir diğer nedeni de Şampiyonlar Ligi'nde oynamak istemesi. Avrupa'da cezalı olduğu için bunu Galatasaray ile yapamayacak. PSV onun için çok doğru bir tercih olacak" diye konuştu

ENDiŞELiYMiŞ!
Galatasa raylı taraftarlar, hazırlık kampında oynanan 3 karşılaşmada da iyi futbol sergileyen ve 3 de gol atan Bruma'nın mutlaka takımda tutulmasını istese de oyuncu, son dönemdeki olayları bahane edip ayrılmanın peşinde... Portekiz basınına, Türkiye'deki olayların kendisini endişelendirdiğini ifade eden Bruma, "Galatasaray her zaman benim kalbimde olacak. Burada kupa kazandım. Ancak Türkiye'deki durum beni endişelendiriyor. Bunun için kulübü suçlamak doğru değil, bunu biliyorum. Ancak durum bu" diye konuştu

YALANLAMIŞTI
Hazırlık kampının başarılı ismi Arminde Bruma, Zürih ile oynanan özel maçtan sonra basında yer alan, "Ayrılmak istiyorum" sözlerinin gerçeği yansıtmadığını ve kimseye açıklama yapmadığını belirtmişti. Bruma için Galatasaray Teknik Direktörü Riekerink, "Ayrılmasını istemiyorum" raporu vermiş, yönetim de yıllık ücretini yükseltip, sözleşmesini uzatmak için harekete geçmişti. Ancak şimdilik bunun gerçekleşme ihtimali zor görünüyor. Zira Bruma, "PSV benim için harika bir şans" diyerek ayrılmak istediğini dile getirdi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN