Atın G.Saray'dan şu FETÖ'cüyü

Atın G.Saray'dan şu FETÖ'cüyü
Pazar 24.07.2016 20:11

Galatasaray'ın Kongre Üyesi ve aynı zamanda Konya Galatasaraylılar Derneği Başkanı olan Sıtkı Korkmaz Hakan Şükür'ün kongre üyeliğinden atılmasını istedi.

G.Saray Kongre Üyesi ve Konya G.Saraylılar Derneği Başkanı Sıtkı Korkmaz alçak ve kahpe saldırılarla ülkemizi kana bulayan Fetö'cü hain faşistlerin üyesi olan Hakan Şükür'e lanet yağdırıp suç duyurusunda bulundu.

Şükür'ün FETÖ/ PDY destekçisi olduğunu bütün kamuoyunun bildiğini, kendisinin de bunu açıkça ifade ettiğini belirten Korkmaz, "G.Saray ilkeleri, duruşu, saygınlığı, değerlerine bağlılığı ve vatanseverliğiyle Türkiye'ye mal olmuştur. İşte bu noktada camiamızın FETÖ/PDY destekçi olduğu herkesçe bilinen eski futbolcu Hakan Şükür ile anılmasını istememekteyiz. Zamanında Fenerbahçe taraftarı 'Torinolu Şaban' diye alay ederken her an destek verdiğimiz bu şahsın şimdi kulüpten kovulmasını ve kongre üyeliğinin düşürülmesini talep etmekteyiz. Galatasaray'ın yapılacak ilk kongresinde bu kararın alınması şehitlerimize duyulan saygının bir gereği olacaktır. Kongreye ve yönetimine çağrım, milletin canına, malına ve devletine göz dikmiş darbecilerin sözcüsü konumundaki bu şahıs ile ilgili gereğinin yapılmasıdır" ifadelerini kullanarak Fetö'cü Hakan Şükür'e ateş püskürdü.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN