Bize trip atıyorlar!

Bize trip atıyorlar!
Çarşamba 27.07.2016

Taraftarların zaman zaman kendilerine küstüğünü ifade eden Hamit, “Onlara her zaman ihtiyacımız var” dedi.

Bu sezon yeni bir başlangıç yapmaya hazırlanan Hamit Altıntop, "Yeni takımda ben de kendimi yeni hissediyorum. Çok önemli bir sezon olacağının farkındayız" dedi. Taraftarlardan bu nedenle destek isteyen tecrübeli futbolcu, "Beni taraftar sever veya sevmez. Onlar da yeri geldiğinde küsebiliyor, bize trip atabiliyorlar. Ama biz alınmıyoruz. Desteklerini, bizi sevdiklerini; yeri geldiğinde bizi nasıl kucakladıklarının da farkındayız. Onlara duacıyız. Her zaman desteklerine ihtiyacımız olduğunu da söylüyoruz. Biraz daha yapıcı ve olumlu olalım" diye konuştu.

BAŞKA TEKLİFLER DE VARDI
Hamit, sözleşmesinin uzatılmasıyla ilgili ise şunları söyledi: Kulüp bana olumlu yaklaştı, burada kalma şansını verdi. Başka teklifler de vardı ama ben kulübü ve camiayı benimsedim. İnişler, çıkışlar oldu; bunu engelleyemezsiniz. Herkes bilsin ki idmanda, maçta taraftarla ilişkimde Galatasaray'ı temsil ettiğimde her zaman hakkını vermeye çalışırım. Eksiğimiz, hatamız varsa bizi herkes uyarabilir, eleştirebilir. Motivasyon yüksek, istek yüksek. Yeni takımda ben de kendimi yeni hissediyorum. Çok önemli bir sezon olacağının farkındayız. Ama adım adım ilerlemek lazım."

RUHUMUZU KAYBETTİK!
Hamit, geçen sezon kötü sonuçlar aldıklarını ama bu sezon telafi etmek istediklerini kaydetti. Başarılı oyuncu, "Hedefimiz yeni bir takım ruhu oluşturmak. Bunu maalesef son sene kaybettik. Yönetimimizle beraber yenilenmeye gittiğimizin altını çiziyoruz. Motivasyon ve istek çok yüksek, inşallah saha içinde bunu yansıtabiliriz" dedi.

Hamit, Riekerink ile başarıya ulaşacaklarına inandığını ifade etti.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN