Yıldız müjdesi

Yıldız müjdesi
Perşembe 28.07.2016

G.Saray Sportif A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi, “Transferlerin bu kadar gecikmesinin nedeni, konuştuğumuz isimlerin önemli futbolcular olması. Çok yakında müjdeleri vereceğiz” dedi

Galatasaray Sportif A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Levent Nazifoğlu, transfer çalışmalarını sürdürdüklerini ve önemli oyuncuları kadrolarına katacaklarını söyledi. Danimarka'daki kampta GSTV'ye açıklamalarda bulunan Nazifoğlu, "Transferlerin bu kadar gecikme nedeni, konuştuğumuz isimlerin önemli futbolcular olması ve Türkiye'nin gündeminden dolayı çekingen yaklaşmaları. Daha evvel de söyledim. Alacağız! Çok yakında o müjdeleri vereceğiz" dedi. Bruma bizimle kalacak SARI-kırmızılı idareci, talipleri artan Armindo Bruma ile ilgili olarak da, "Bruma'nın bizimle kalacağını söylemiştim. Kalacağını ispatlamamız için daha ne yapmamız gerekiyor bilmiyorum. Taraftarımız merak etmesin. Bruma, Galatasaray'da kalacak" ifadelerini kullandı. Nazifoğlu, yeni sezon öncesi hazırlıkların başarılı bir şekilde devam ettiğini de aktararak, "Önümüzde bir Manchester United maçı var. Bizim için ciddi bir sınav olacak. Sonra da TFF Süper Kupa'da Beşiktaş ile oynayacağız. Bence lige hazır olacağız. Planlarımız yerinde işliyor" değerlendirmesinde bulundu.

AARHUS MAÇI KALiTEMiZi BELGELEDi
Nazifoğlu, 3-1 kazandıkları Aarhus maçıyla ilgili, "Kendi ligindeki ilk 2 maçında 6 puan kazanmış, bizden bir ay daha fazla idman yapmış bir takımdı. İlk dakikalarda biraz baskılı bir oyun oldu ama bizim çocuklar kalite ve tecrübeleriyle rakip takımı aşmayı başardılar. Güzel bir galibiyet aldık" yorumunu yaptı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN