Beni Gomez'le karıştırmayın

Beni Gomez'le karıştırmayın
Cuma 29.07.2016

Darbe girişimini bahane gösteren Mario Gomez’i eleştiren yıldız futbolcu, “Biri ‘köprüden atladı’ diye, peşinden köprüden atlayacak halim yok. Ailemle beraber İstanbul’a döneceğim tabii ki” dedi

Attığı goller kadar karakterli yapısıyla da Galatasaraylı taraftarların sevgilisi haline gelen Lukas Podolski, bu kez tüm Türkiye'nin duygularına ortak oldu. Michael Schumacher için Mainz'da düzenlenen özel maçta forma giyen başarılı oyuncu, maçın ardından kendine yakışır önemli açıklamalarda bulundu. Türkiye'de yaşanan siyasi olayların kendisini etkilemediğini ve İstanbul'u çok sevdiğini dile getiren Podolski, darbe girişini mazeret gösterip Beşiktaş'tan ayrılan vatandaşı Mario Gomez gibi Türkiye'den ayrılmayı kesinlikle düşünmediğini ifade etti.

KENDİ KARARIMI VERİRİM
Gomez'in kararından etkilenmediğini dile getiren Podolski, "Yeterince tecrübeliyim ve yaş itibariyle de kendi kararlarımı kendim verebilecek durumdayım. Biri köprüden atladı diye, peşinden atlayacak halim yok. Ailemle beraber İstanbul'a döneceğim tabii ki. Yeni sezonun başlaması için sabırsızlanıyorum" dedi. Lukas Podolski bu açıklamasıyla bir kez daha Türkiye'nin kalbini kazandı.

ALMAN BASININA DA ÇATTI
Alman medyasının İstanbul'dan ayrılacağı yönündeki yaygaralarına aldırış etmeyen Lukas Podolski, "Siz o iddiaları boş verin. Medya her zaman dedikodu üretir. Çünkü bu onların işi. Ben önümüzdeki sezona bakıyorum. Takımıma dönüp, yine en iyi oyunumu oynayıp, yine kazanmak için sahada olacağım" sözlerini kullandı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN