Gözü yollarda

Gözü yollarda
Cumartesi 30.07.2016

Hollandalı hoca, “Transferde isteklerim belli... Başkan ile birlikte çalışıyoruz. Haftaya aramıza katılırlarsa sevinirim” dedi. Selçuk İnan ise “Cezalarla ilgili bize bilgi verilmedi” diye konuştu

Galatasaray Teknik Direktörü Jan Olde Riekerink, Manchester United ile bugün oynayacakları hazırlık maçı öncesi basın toplantısı düzenledi. Hollandalı hoca, "Manchester United çok önemli bir rakip. Beşiktaş maçı öncesi iyi bir sınav olacak. İbrahimovic, kariyerinin zirvesinde. United'e olumlu katkı yapar" dedi. Riekerink, transfer çalışmalarının ise sürdüğünü belirterek, şöyle konuştu: "Başkan ve yönetimle iyi bir çalışma götürüyoruz. İsteklerim belli. Bunlar önemli kararlar.

SELÇUK: DARBEYİ PÜSKÜRTTÜK
Bir hata yaparsanız tüm sezonu etkiler. Yine de bir an önce transferler gerçekleşmeli, bundan kastım gelecek hafta. Lucas Leiva listemizde ama başka alternatifler de var. Denayer ise kaliteli ama elimde 5 tane stoper var." Selçuk İnan ise yönetimin, Sneijder ve kendisine verdiği cezalar için, "Bu cezayı tam onlarak anlayamadık. Bize bilgi verilmedi ama mutlaka bir açıklamaları vardır" derken, 15 Temmuz'daki hain darbe girişimiyle ilgili de, "Zor bir dönemden geçtik; ülke olarak, halk olarak güzel bir duruş sergileyerek darbe girişimini püskürttük" dedi.
Etiketler Galatasaray, Beşiktaş
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN