Web Sürümüne Geç

3 oyuncunun sözleşmesi feshedildi

3 oyuncunun sözleşmesi feshedildi
Perşembe 29.12.2016 19:25

Devre arası transfer döneminin başlamasına kısa süre kala yoğun günler geçiren Galatasaray'da 3 oyuncuyla yolların ayrılması kararı alındı.

AA'nın aktardığı bilgiye göre; Sarı-kırmızılı kulüp yetkililerinden alınan bilgiye göre, yapılan görüşmelerin ardından, Kolbeinn Sigthorsson, Hamit Altıntop ve Aurelien Chedjou ile sözleşmelerinin karşılıklı olarak feshedilmesi konusunda anlaşmaya varıldı.

Sigthorsson, Hamit ve Chedjou ile ikinci yarıda devam etmeyecek Galatasaray Kulübünün, konuyla ilgili açıklamayı kısa süre içinde yapması bekleniyor.

YASİN VE CHEDJOU'YA AĞIR CEZA

Galatasaray Kulübü, Ziraat Türkiye Kupası'nda dün yapılan Tuzlaspor maçında kırmızı kart gören ve teknik direktör Jan Olde Riekerink'in de tepkisini alan futbolcular Yasin Öztekin ile Aurelien Chedjou'ya ağır bir ceza kesti.

Kulüp yetkilileri, yapılan toplantıda, bu oyunculara uygulanacak para cezasının 250 biner avro olmasının kararlaştırıldığını aktardı.

KAP'A RESMİ AÇIKLAMA YAPILDI
Galatasaray, Kolbeinn Sigthorsson'un sözleşmesinin 400 bin euro karşılığında karşılıklı olarak feshedildiğini KAP'a bildirdi. Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, "Profesyonel futbolcumuz Kolbeinn Sigthorsson ile sözleşmemiz karşılıklı olarak feshedilmiştir. Oyuncuya kalan kontrat bedeli olan 1.180.000 Euro yerine 400.000 Euro fesih tazminatı ödenecektir." denildi.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN