Web Sürümüne Geç

  ''Nazifoğlu, Yalman’ı sırtından vurdu!''

  ''Nazifoğlu, Yalman’ı sırtından vurdu!''
  06 Ocak 2017, Cuma Güncelleme: 03:44

  Türk basının duayen ismi Hıncal Uluç, Sportif AŞ. Yönetim Kurulu Üyesi Alp Yalman'ın görevinden ayrıldığını açıklarken çok konuşulacak bir yazı kaleme aldı.

  Uluç, Sabah'taki köşesinde Levent Nazifoğlu'nun kendisini göreve getiren Alp Yalman'ı sırtından vurarak Mehmet Özbek'le birlikte çalıştığını söyledi. Uluç, yazısında Dursun Özbek'in Alp Yalman'ı tasfiye etmek için plan kurduğunu da yazdı. Hıncal Uluç, "Levent Nazifoğlu, Alp'i sırtından vurup, Mehmet Özbek'le işbirliği yaptı. Bu ikili, Riekerink'in görevde kalması, Yasin'in süresiz kadro dışı bırakılması, Hamit'in sözleşmesinin feshi gibi önemli kararları, Alp'e danışma gereği bile duymadan aldılar. Başkan Özbek de bu kararları anında onayladı. Alp "Ne oluyor" deyince, Özbek Kardeşler "Biz böyle uygun gördük" dediler.. Ve Alp işi bıraktı" ifadesini kullandı.

  SPOR CAMİASI SALLANIR!
  Hıncal Uluç, Başkan Özbek'in söz verdiği gibi son 15 yıldaki hesapları bağımsız bir şirkete incelettiğini ancak elindeki raporu açıklayamadığını da yazdı. Uluç köşesinde, "Dursun Özbek son 15 yılın incelemesini yaptırdı.. Bütün sonuçlar elinde.. Açıklanırsa, spor camiamız sallanır" diye yazdı.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN