Web Sürümüne Geç

  Kaleye 19’luk Gül

  Kaleye 19’luk Gül
  07 Ocak 2017, Cumartesi Güncelleme: 01:48

  Genç kaleci, Antalya’da dün yapılan idmanda yer alırken, Muslera bandajla çalıştı.

  Galatasaray'ın Antalya kampı sürüyor. Sarı-kırmızılılar dün kaldıkları otelin sahasında kondisyon, pas ve taktik çalışmaları gerçekleştirdi. Sakatlıkları bulunan Sinan Gümüş, Tolga Ciğerci, Cavanda, Cenk Gönen ve Eray İşcan kendilerine verilen programı uyguladı. Sol el serçe parmağında kırık bulunan kaleci Muslera, eli bandajlı olmasına rağmen idmanda yer aldı. Uruguaylı file bekçisi, antrenmanda fiziksel ve ayakla yapılan çalışmalarda yer alırken, topa elle müdahale etmedi. Üç kalecinin de sakatlanması nedeniyle teknik heyetin isteğiyle İstanbul'dan kampa getirilen 19 yaşındaki kaleci Ahmet Gül dün ilk idmanına çıktı.

  RİEKERİNK TEMPO YÜKSELTTİ
  Uzun zamandır çift idman yaptırmayan Jan Olde Riekerink bu konudaki eleştirileri dikkate aldı. Hollandalı teknik direktör kampta dün sabah ve akşam olmak üzere iki antrenman yaptırdı.

  PODOLSKİ TOPLA BULUŞTU
  İki gündür koşu yaparak idmanlarını sürdüren Lukas Podolski, topla çalışmalara başladı. Alman Panzeri dün takımdan ayrı olarak sahada tek başına şut ve top sürme çalışmaları gerçekleştirdi.

  ERAY'IN TEDAVİSİNE BAŞLANDI
  Galatasaraylı kaleci Eray İşcan'ın üst arka adale grubunda ikinci derece zorlanma tespit edildiği açıklandı. Dün idmana çıkmayan Eray'ın tedavisine hemen başlandığı belirtildi.


  Savaş ÇORLU
  Etiketler Galatasaray, Ahmet Gül
  Yükleniyor