Web Sürümüne Geç

  Sosyal medyadan öğrenidm

  Sosyal medyadan öğrenidm
  20 Ocak 2017, Cuma Güncelleme: 02:06

  Aslan'ın yeni transferi Ahmet Çalık, taraftarı olduğu takıma geldiğini ve hayallerinin gerçekleştiğini söyledi.

  Basın toplantısında transferiyle ilgili bilgiler veren Çalık, "Galatasaray'a transferimle ilgili sosyal medyada haberler gördüm. Ardından menajerim telefonla aradı ve bilgi verdi. Çok heyecanlandım, içim kıpır kıpır oldu" diye konuştu.

  FİYAT ARTINCA ÇOK ÜZÜLDÜM
  Başkan İlhan Cavcav ile yaptığı görüşmeyi de anlatan 22 yaşındaki stoper, "Bana transferin yüzde 99 bittiğini söyledi. Ertesi gün 'Artık 4 milyon euro verseler de vermeyeceğim' diye açıklamaları oldu. Çok üzülmüştüm. Teknik direktörümüz Ümit Özat bana destek oldu" dedi. Maddi yönden yaptığı fedakarlık hakkında konuşmak istemeyen Ahmet Çalık, Beşiktaş'ın da devreye girmesiyle ilgili ise, "Menajerim düşüncemi sordu. Ben de 'Hiç konuşmaya gerek yok. Benim düşüncelerimi biliyorsun' dedim ve Galatasaray'ı seçtim" ifadelerini kullandı.

  HEDEFİ KAPTANLIK
  Ahmet Çalık, Galatasaray'da kaptanlık yapmayı hedeflediğini vurgulayarak, "Takım olarak şampiyonluk hedefliyoruz. Bunu konuşmaya gerek bile yok. Uzun vadeli hedefim, bu formayla kaptanlık yapmak ve şampiyonluklar yaşamak istiyorum" şeklinde görüşlerini aktardı. Bülent Korkmaz ile özdeşleşen 3 numaralı formayı giydiğini hatırlatan Ahmet, "Yüküm tabii ki ağır. Bunun bilincindeyim" diye konuştu.
  Etiketler Ahmet Çalık
  Yükleniyor