Web Sürümüne Geç

  Skandal ve ucuz!

  Skandal ve ucuz!
  22 Ocak 2017, Pazar Güncelleme: 02:05

  Otoriteler, Çakır’ı kararları için oldukça eleştirdi. Golü Yasin’e sorması için ‘hata’ yorumu yapılırken, verilen penaltının ise ‘çok ucuz’ olduğu görüşünde birleşildi.

  Cüneyt Çakır'ın skandal kararlara imza atması otoritelerin de tepkisini çekti. Bazı isimler Yasin'e pozisyonu sormanın hata olduğunu belirtirken, Karabük'e verilen penaltının 'çok ucuz' görüşünde birleşildi. İşte Çakır'ın yönetimi ile ilgili yorumlar:

  Deniz Çoban: "Yasin'in golü temiz görünüyor ama topun yumuşaması akılları karıştırıyor."

  Ahmet Çakar: "Türk hakemliği ve Cüneyt İflas ettiler. Skandal bir penaltı kararı verildi. Yasin'in pozisyonunda bence el yok."

  Rıdvan Dilmen: "Yasin'in golü nizami gibiydi. Yasin'e de sormaması lazımdı. Penaltı kararı yanlıştı."

  Erman Toroğlu: "Cüneyt Çakır tam bir mahalle maçı idare eden hakem durumundaydı. İlk pozisyonu utumadığı için penaltıda etkisinde kaldı."

  MOSTUROĞLU'NDAN TEPKİ
  Çakır'ın golü Yasin'e sormasına bir tepki de Fenerbahçe camiasından geldi. Sarı-lacivertli kulübün yöneticisi Şekip Mosturoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "Video hakem devreye girmeden joker hakkı kullanan hakem uygulaması devreye girdi" yazarak hem Galatasaray'a hem de Çakır'a göndermede bulundu. Mosturoğlu'nun bu paylaşımı çok sayıda beğeni aldı.
  Yükleniyor