Web Sürümüne Geç

  ''G.Saray en iyi seçenek''

  ''G.Saray en iyi seçenek''
  26 Ocak 2017, Perşembe Güncelleme: 05:07

  Cimbom, Lyon’un 24 yaşındaki orta sahasını satın alma opsiyonuyla kiralamak için bastırıyor. Menajeri Genesio “Ferri, G.Saray’da oynamayı istiyor” dedi.

  Aslan transferde "Stoper mi alacak, forvet mi alacak" denirken en ciddi hamlesini orta saha için yaptı. Lyon'da forma giyen Jordan Ferri ile pazarlıklar resmen başladı. 24 yaşındaki Fransız orta saha oyuncusunun menajeri Bruno Genesio gelişmeleri doğrularken "Ferri, Lyon'da kalmak istiyordu. Ancak hem Galatasaray hem de Fiorentina'dan teklif geldi. Özellikle Galatasaray'ın teklifi çok iyi" ifadelerini kullandı.

  '2 GÜNE BELLİ OLUR'
  Jordan Ferri'nin menajeri Bruno Genesio, oyuncunun kariyerine Türkiye'de devam etmeye sıcak baktığını kaydetti. Genesio "Galatasaray dev bir kulüp. Bu ilginç ve güzel teklifi Jordan Ferri'nin ciddi biçimde değerlendirdiğini söyleyebilirim. Galatasaray yöneticileriyle de buluştuk. 2 gün içinde bu transferin olup olmayacağı netleşir" dedi.

  BONSERVİSİ SORUN
  G.Saray, Ferri'yi çok istiyor ancak şu ana kadar Lyon'u kiralama teklifi için ikna edemedi. Oyuncu Cimbom'a gelmeye sıcak bakarken Fransız ekibi 7.5 milyon euro istiyor. 2 gün daha yoğun mesai harcanacak. Lyon kiralamayı kabul ederse Ferri 'parçalı' giyecek.

  ARTILARI
  Orta sahada tam bir maestro
  Kilit pas atmada uzman
  Konsantrasyonu yüksek
  Öz güveni yerinde

  EKSİLERİ
  İstikrar sorunu var
  İkili mücadeleye girmeyi sevmiyor
  Kafa toplarını genelde kaybediyor
  Yükleniyor