Web Sürümüne Geç

  Dert çok ama çözeceğiz

  Dert çok ama çözeceğiz
  19 Mart 2017, Pazar Güncelleme: 00:32

  “Sakatlıklar var, başka problemlerimiz var, çözmemiz gereken bazı sıkıntılar da var. Farklı oyuncu tipleri... Buraya gelirken de bunun bilincindeydim. Üzerine giderek çözeceğiz. Şu anki durum bu”

  Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor, maç sonrası sözlerine Trabzonspor'u tebrik ederek başladı. Hırvat çalıştırıcı, girdikleri pozisyonları değelendiremediklerini belirtti. Tudor, takımdaki durumun sorulması üzerine "Bu tür maçlar büyük oyuncuların maçıdır. Sakatlıklar var, başka problemlerimiz de var, çözmemiz gereken bazı sıkıntılar da var. Farklı oyuncu tipleri. Buraya gelirken bunun bilincindeydim. Bunun üzerine gidip bunları çözeceğiz. Şu anki durum bu" diye konuştu.

  6 OYUNCU İÇİN ÇALIŞTIK, 7 KİŞİ GELDİLER
  Sarı-kırmızılı hoca, Galatasaray'ın daha önce de kornerlerden çok gol yediğinin hatırlatılması üzerin şu değerlendirmeyi yaptı: "Duran toplarda eskiye nazaran daha iyi olduğumuzu söyleyebilirim. Takımlar korlerlerde normalde 5-6 oyuncuyla geliyorlar biz de buna göre çalışmıştık. Ancak Trabzonspor risk aldı ve duran topa, golde 7 oyuncuyla geldi, risk aldı ve golü attılar. 2. yarı performansından dolayı Trabzonspor'a saygılıyız ama çıkışları umurumuzda değil. Biz kendi işimize bakıyoruz ve gerekenleri yapacağız."
  Yükleniyor