Web Sürümüne Geç

  Çıldırtan kahkaha

  Çıldırtan kahkaha
  11 Nisan 2017, Salı

  Emre Belözoğlu, Süper Lig'de Başakşehir formasıyla Galatasaray'ı yendikten sonra ekranlara geldi. Tecrübeli futbolcunun görüntüsü sarı-kırmızılı taraftarların tepkisine yol açtı. Fenerbahçeliler ise Belözoğlu'na destek verdi.

  Emre Belözoğlu, Başakşehir'in Galatasaray'ı 4-0 gibi farklı bir skorla yenmesinin ardundan sarı-kırmızılı taraftarları kızdırdı. Başakşehir'in kaptanı Emre Belözoğlu, G.Saray maçının bitiminde büyük bir mutluluk yaşadı.

  Yayıncı kuruluş ekranlarına maçın bitimiyle görüntüye daha önce Galatasaray ve Fenerbahçe forması giyen Emre Belözoğlu geldi. Emre'nin maç bitiminde canlı olarak yayınlanan kahkahaları Galatasaraylı taraftarları kızdırdı. Sarı-kırmızılı futbolseverler, Emre Belözoğlu'na sosyal medya üzerinden sert tepkiler gösterdi.

  Bu arada Fenerbahçeli taraftarlar da Emre Belözoğlu ile ilgili paylaşımlarda bulundular. Sarı-lacivertli taraftarlar, maç sonu görüntüleri nedeniyle eleştirilen Belözoğlu'na ''Büyüksün Kaptan'', ''Helal olsun'' şeklinde yorumlarla destek verdiler.

  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN