Web Sürümüne Geç

Çıldırtan kahkaha

Çıldırtan kahkaha
Salı 11.04.2017 01:13

Emre Belözoğlu, Süper Lig'de Başakşehir formasıyla Galatasaray'ı yendikten sonra ekranlara geldi. Tecrübeli futbolcunun görüntüsü sarı-kırmızılı taraftarların tepkisine yol açtı. Fenerbahçeliler ise Belözoğlu'na destek verdi.

Emre Belözoğlu, Başakşehir'in Galatasaray'ı 4-0 gibi farklı bir skorla yenmesinin ardundan sarı-kırmızılı taraftarları kızdırdı. Başakşehir'in kaptanı Emre Belözoğlu, G.Saray maçının bitiminde büyük bir mutluluk yaşadı.

Yayıncı kuruluş ekranlarına maçın bitimiyle görüntüye daha önce Galatasaray ve Fenerbahçe forması giyen Emre Belözoğlu geldi. Emre'nin maç bitiminde canlı olarak yayınlanan kahkahaları Galatasaraylı taraftarları kızdırdı. Sarı-kırmızılı futbolseverler, Emre Belözoğlu'na sosyal medya üzerinden sert tepkiler gösterdi.

Bu arada Fenerbahçeli taraftarlar da Emre Belözoğlu ile ilgili paylaşımlarda bulundular. Sarı-lacivertli taraftarlar, maç sonu görüntüleri nedeniyle eleştirilen Belözoğlu'na ''Büyüksün Kaptan'', ''Helal olsun'' şeklinde yorumlarla destek verdiler.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN