Web Sürümüne Geç

Tudor neşteri

Tudor neşteri
Pazar 16.04.2017

Hırvat hoca, Başakşehir karşısında alınan 4-0’lık yenilgi sonrası radikal değişikliklere gidiyor. Kendi kaderini de belirleyecek derbide Sneijder ve Podolski sahada olacak.

Galatasaray'da artık tek hedef Fenerbahçe derbisi... Geçen hafta Başakşehir'e karşı alınan 4-0'lık ağır mağlubiyetin ardından teknik direktör İgor Tudor kadroda büyük bir revizyona gidiyor. Başakşehir karşılaşmasında forma giyen Semih Kaya, Rodrigues, Tolga Ciğerci kulübeye çekilecek. Başakşehir maçında sağ bekte dökülen Semih'in yerine son karşılaşmalarda sol bekte görev yapan Martin Linnes'in oynaması bekleniyor. Sol bekte ise Lionel Carole oynayacak.

Igor Tudor, Başakşehir'e karşı Sneijder ve Podolski'yi oyuna geç soktuğu için eleştirilmişti. Hatta bu tercihinin ardından Fenerbahçe maçının da kaybedilmesi halinde görevini kaybedebileceği iddia edilmişti. Tudor, Fenerbahçe derbisinde bu maçların atmosferini çok iyi bilen iki dünya yıldızını sahaya sürme kararı aldı. Savunmanın göbeğinde ise Ahmet Çalık ve Chedjou'nun oynaması bekleniyor.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN