Web Sürümüne Geç

  Derbi sonrası masaya

  Derbi sonrası masaya
  Salı 18.04.2017

  Ergün: Bruma’nın menajeri ile Fenerbahçe maçının ardından görüşeceğiz.

  Futbol direktörü Cenk Ergün, sözleşmesi seneye bitecek olan Bruma ile Fenerbahçe derbisinden sonra masaya oturacaklarını açıkladı. Ergün, Portekizli yıldız ve menaceri ile ön görüşmelerin olumlu cereyan ettiğini belirterek, "Onlar da eğer çok farklı bir teklif gelmez ise Galatasaray'da devam etmeyi düşünüyor. Menajeri, Fenerbahçe maçını izlemeye gelecek. Derbi sonrasında da masaya oturacağız" dedi. Sarıkırmızılılar, 22 yaşındaki oyuncunun sözleşmesini en az 2020'ye kadar uzatmayı planlıyor. Yeni kontratta Bruma'nın ücreti de 1.1 milyon euro'dan 2 milyon euro seviyelerine çekilecek.

  ŞU AN DERBİYİ DÜŞÜNÜYOR
  Cenk Ergün, Bruma'nın şu anda Fenerbahçe derbisine motive olduğunu belirterek, "Bruma şu anda sadece Fenerbahçe maçını düşünüyor. Bu derbinin ne kadar önemli olduğunun tüm arkadaşları gibi o da farkında" dedi. Portekizli futbolcu, bu sezon 8 gol 8 asist üretirken, ilk yarıdaki Beşiktaş derbisinde de 1 gol kaydetmişti.

  SENEGAL SEFERİ
  Cenk Ergün, Senegal'de sarı- kırmızılı takım için alt yapı akademik araştırmaları yaptı. Genç yeteneklerin keşfi ve altyapı için model oluşturma konusunda araştırmalarda bulunan Ergün, hazırladığı raporu yönetime sunacak.
  Etiketler Cenk Ergun, Bruma
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN