Web Sürümüne Geç

  Podolski de Hagi’ye hayran

  Podolski de Hagi’ye hayran
  18 Mayıs 2017, Perşembe Güncelleme: 02:48

  Cimbom'un Alman yıldızı Lukas Podolski bir araya geldiği efsanevi futbolcu Gheorghe Hagi ile birlikte poz verdi.

  Poldi, fotoğrafı paylaşıp "Sol ayak kuvveti. Galatasaray'ın büyük efsanesiyle aynı fotoğrafta olduğum için onur duyuyorum" yazdı. Sonuna da meşhur "I love you Hagi" (Seni seviyorum Hagi) tezahüratını ekledi.

  10'LAR GÖZ KAMAŞTIRDI
  Sarı-kırmızılı taraftarlar "Sneijder, Hagi'yi seyredemeyenler için transfer edildi" derdi... Dün iki efsane 10 numara Hagi ile Sneijder bir araya geldi. Hollandalı yıldız "Hagi büyük bir yıldızdı. Galatasaray tarihini değiştiren isimlerden biri oldu" dedi.

  TAFFREL: O FİNAL ASLA UNUTULMAZ
  UEFA zaferinde kaleyi koruyan Claudio Taffarel şunları söyledi: "Kendimi burada evimin bahçesinde gibi hissediyorum. 17 Mayıs hep hatırlanması gereken bir tarih. Arsenal ile oynadığımız final asla unutulmamalı"

  PREKAZİ: BURASI BİZİM YUVAMIZ
  Bir dönemi Galatasaraylı yapan Cevad Prekazi de Galatasaray Bayramı'na katılanlar arasındaydı. Efsane isim "Galatasaray bizim yuvamız. Arada gelip hasret gideriyoruz. Kulüp tarihi için bu önemli günde İstanbul'da olmak çok güzel. Umarım yenilerini de kazanırız" ifadelerini kullandı.

  8'LER POZ VERDİ
  Galatasaray'ın iki 8 numarası birlikte poz verdi. Geçmişte 8 numaralı sarı- kırmızılı formayı taşıyan Cevad Prekazi, aynı rakamı tercih eden kaptan Selçuk İnan'la buluştu. İkili arasında keyifli sohbet yaşandı.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN