Web Sürümüne Geç

  G.Saray yeni formasını tanıttı!

  G.Saray yeni formasını tanıttı!
  25 Mayıs 2017, Perşembe Güncelleme: 22:50

  Galatasaray'ın 2017-2018 iç saha formaları tanıtıldı.

  Tasarımdaki göğüs bandı, formaya modern bir görünüm katan çarpıcı diyagonal şekillerle bir araya geliyor. Bu birliktelik, Avrupa'daki en başarılı Türk takımının mirasını ve zengin tarihini kutlarken Asya ve Avrupa'yı birbirine bağlayan İstanbul'un kültürel kesişmelerini temsil ediyor. Kit, oyuncu hareket ettiğinde uzayan tasarıma sahip turuncu şeridin bulunduğu kırmızı şort ve üzerinde çizgisel grafik bulunan kırmızı çoraplarla tamamlanıyor.

  Nike tarafından tasarlanan geleneksel parçalı tasarıma sahip 2017-18 sezonu iç saha formasında modern V yaka tercih edildi.

  BU HAFTA GİYECEKLER
  Galatasaray, GS Store'larda satışa sunulan 2017-18 iç saha kitini ilk kez 29 Mayıs'ta Alanyaspor'la oynanacak maçta giyecek.

  MOR FORMALAR YOLDA
  İleride iki yeni forma daha açıklayacaklarını belirten Galatasaray Ticaret Direktörü Ali Öğüdücü, "Bir forma beyaz, biri de mor olacak. Yeni mor forma, Galatasaray'ın savaşçı özelliğini gösteriyor" dedi.

  EN FAZLA G.SARAY SATTI
  Ali Öğüdücü, diğer kulüplerin konuşulan satış rakamlarının abartılı olduğunu söyleyerek, "Bizim senelik forma satışımız 350-400 bin civarında. Türkiye'de en çok forma satan açık ara Galatasaray" diyerek iddialı konuştu.
  Etiketler Galatasaray
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN