Web Sürümüne Geç

  Leipzig’in aradığı kan

  Leipzig’in aradığı kan
  27 Mayıs 2017, Cumartesi Güncelleme: 21:42

  Kicker, Bruma’nın RB Leipzig’in aradığı oyuncu profiline bire bir uyduğunu yazarken, transferin ancak çift haneli rakama gerçekleşebileceğini de belirtti.

  Bruma'ya talip olan RB Leipzig ile görüşmeler sürüyor. Alman Kicker dergisi, Portekizli yıldızın RB Leipzig'in istediği oyuncu profiline bire bir uyduğunu yazdı. Kulüpler arasında pazarlıkların devam ettiği vurgulanırken, transferin beklentilerin aksine ancak çift haneli milyon euro'lar karşılığında gerçekleşebileceği yorumu yapıldı. Bruma için, "Saldırgan ve hızlı" ifadelerini kullanan Kicker, "Güçlü sağ ayağı ile sol kanatta bu sezon ligde 28 maçta 10 gol attı ve 6 da asist yaptı" ifadelerini kullanıldı. Bruma'nın Bundesliga'da oynama fikrine çok sıcak baktığını da dile getirildi.

  MEKTUP VERİLDİ
  RB Leipzig'in İstanbul'a sportif direktör Ralf Rangnick'i gönderdiği ve Galatasaray'dan sadece Bruma ile görüşme konusunda izin talep edildiği de Alman basınında yer aldı. Rangnick'in Bruma'ya teknik direktör Hasenhüttl'ün mektubunu ilettiği ve kulüp ile hedefleri hakkında bilgi verdiği bildirildi.
  Etiketler RB Leipzig, Bruma
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN