Dursun Özbek'ten transfer açıklması

Dursun Özbek'ten transfer açıklması
Cuma 09.06.2017 13:58

TFF Olağan Genel Kurulu sonrası açıklamada bulunan Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, gündemlerinde 5-6 civarında bir transfer listesinin olduğunu ama şu anda neticelendirilmiş herhangi bir transferin olmadığını söyledi.

Galatasaray Başkanı Özbek, Ankara'da gerçekleştirilen TFF Olağan Genel Kurulu Toplantısı sonrası açıklamalarda bulundu. Arda Turan'ın gazeteci Bilal Meşe'ye saldırmasına ilişkin sorulan bir soruyu yanıtlandıran Özbek, konuyu çok detaylıca bilmediğini ve bu konunun milli takım sorunu olduğunu söyledi.

Arda Turan'ın Galatasaray'a kiralanması iddialarına ilişkin de açıklamada bulunan Özbek, Barcelona ile böyle bir temaslarının olmadığını ifade etti.
Transfer konusunda basın mensuplarına bilgi veren Özbek, "Transfer için yaklaşık 2 ay önceden çalışmalarımıza başladık. Tudor'un verdiği rapor çerçevesinde ve scout ekibinin incelemesi sonucunda bize sunulan raporda yönetim şu anda çalışmalarına devam ediyor. Çok inceliyoruz. Mali yapımıza uygun, Galatasaray'a yakışır seviyede transfer sezonu yaşamak istiyoruz. Neticelendirilmiş herhangi bir transfer yok. Gündemimizde 5 isimli oyuncu listesi var. Görüşmeler devam ettiği için kesin neticenin şu anda ne olduğunu söylemek mümkün değil" dedi.

"Sneijder'e şu ana kadar gelen bir teklif yok"
"Sneijder için bir teklif var mı?" sorusuna Özbek, "Zenit'ten şu ana kadar gelmiş bir teklif yok. Sneijder hala bizim oyuncumuzdur ve önemli yıldız bir oyuncumuzdur. Bu konuda bize gelen herhangi bir transfer teklifi yok" cevabını verdi.

Bruma'nın Leipzig'e transferi konusunda ise görüşmelerin henüz nihayete ermediğini bildiren Özbek, yakın zamanda bir sonuç alacaklarını kaydetti.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN