Web Sürümüne Geç

  Adım adım Saray'a

  Adım adım Saray'a
  07 Temmuz 2017, Cuma Güncelleme: 18:08

  Sarı-kırmızılılar; Gomis, Belhanda ve Maicon’dan sonra Cezayirli yıldızda da mutlu sona yaklaşıyor. İngiliz takımıyla anlaşan Cimbom, 27 yaşındaki oyuncuyla ücretiyle ilgili son görüşmeleri yapıyor.

  Yeni sezon öncesi işi sıkı tutan Galatasaray; Gomis, Belhanda ve Maicon'dan sonra yine önemli bir transfere imza atmaya hazırlanıyor. Uzun süredir West Ham'ın yıldızı Sofiane Feghouli için görüşmelerini sürdüren sarı-kırmızılılar, mutlu sona çok yaklaştı. Cezayirli kanat oyuncusunun bonservisi konusunda İngiliz ekibiyle her konuda anlaşan Aslan için tek pürüz kaldı. 27 yaşındaki Feghouli, senelik 4 milyon euro isterken, Galatasaray ise bu rakamı aşağı çekmeye çalışıyor. Yıldız oyuncunun talep ettiği rakamı ödemeye yanaşmayan sarı-kırmızılı yöneticiler, yapılacak son görüşmede orta yolu bulmayı hedefliyor.

  Bu arada Feghouli'nin Galatasaray'la görüşme yapmadan önce West Ham'dan takım arkadaşı Gökhan Töre'den de bilgi aldığı ortaya çıktı. Beşiktaş ve A Milli Takım forması giyen Gökhan'ın da; Cezayirli oyuncuya Galatasaray ve İstanbul'la ilgili olumlu sözler sarfettiği öğrenildi.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN