Web Sürümüne Geç

  Aslan gibi teklif

  Aslan gibi teklif
  18 Temmuz 2017, Salı Güncelleme: 10:07

  Sofiane Feghouli, Galatasaray’ın 2.7 milyon euro’luk teklifine sıcak bakmamıştı. Sarı-kırmızılılar 4 yıl için rakamı 3.2’ye yükseltti. 27’lik kanat oyuncusu Cimbom’a yaklaştı

  Galatasaray'ın bir süredir gündeminde olan Sofiane Feghouli için kulübü West Ham United'la anlaşılmıştı. Ancak sarı-kırmızılılar bir türlü Cezayirli oyuncuyu ikna edemiyordu. İngiliz kulübüne gelirken anlaştığı imza parasını bırakmak istemeyen 27 yaşındaki oyuncu bu sebeple Cimbom'un kendisine önerdiği 2.7 milyon euro'luk teklifi kabul etmemişti. Östersunds yenilgisiyle hücumdaki zaafları ortaya çıkan Aslan bu sebeple Feghouli'ye bu kez çok daha cazip bir teklif götürdü.

  SÖZLEŞME 4 YILLIK OLACAK
  Sarı-kırmızılılar, Sofiane Feghouli'ye 4 yıllık bir kontrat önerisinde bulundu. Alacağı yıllık parayı da 3.2 milyon euro'ya yükseltti. Feghouli ilk transfer teklifi geldiğinde West Ham United'dan takım arkadaşı Gökhan Töre'ye danışmıştı. İngiltere'den ayrılmaya sıcak baktığını ancak parada henüz el sıkışamadıklarını söylemişti. Yönetimin yaptığı bu yeni teklifin ardından Cezayirli kanat oyuncusunun "Evet" demesi ve Feghouli transferinin kısa süre içinde resmiyete dökülmesi bekleniyor.
  Etiketler Feghouli
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN