Web Sürümüne Geç

  Özbek'in Terim kararsızlığı

  Özbek'in Terim kararsızlığı
  28 Temmuz 2017, Cuma Güncelleme: 18:21

  Galatasaray'daki teknik direktör meselesi Başkan Dursun Özbek'e yoğun mesai harcatıyor. Bir yandan Lucescu ile görüşülen Galatasaray'da bazı kesimler ise Fatih Terim'in takımı ayağa kaldırabileceği görüşünde. Kararsız kalan Özbek ise takım için en uygun formülü arıyor.

  Galatasaray'daki teknik direktör meselesi kriz haline geldi. Tudor'u takımın başından göndermek istemeyen Başkan Dursun Özbek, gündeme gelen Lucescu ve Terim gibi isimlerden birine futbolu emanet etmek istiyor.

  ÜST AKIL LUCE

  Sarı Kırmızılılar'ın Genel Sekreteri Can Topsakal, Lucescu ile görüşmek üzere İtalya'ya gitti.

  Topsakal, Lucescu'yu teknik direktör değil üst akıl olarak düşündüklerini belirterek "Kendisiyle bir ön görüşme yapacağız. Anlaşabilirsek, başkan da bir görüşme yapacak. Galatasaray'ın böyle bir şeye ihtiyacı olduğu düşüncesindeyiz. Tüm futboldan sorumlu olacak. Geniş yetkilerle gelecek" ifadelerini kullandı.

  TARAFTAR VE YÖNETİM: TERİM

  Bir yandan da Fatih Terim ile ilgili gelişmeler yaşanıyor. Türkiye Fubol Direktörlüğü görevi sona eren Fatih Terim'i, hem taraftarlar hem de yönetimdeki bazı isimler takımın başında görmek istiyor.

  Başkan Dursun Özbek ise Terim fikrini olumlu bulmasına rağmen, hocanın ne yanıt vereceğini kestiremediğinden hamle yapmakta tereddüt ediyor.

  Bir yandan Lucescu hamlesiyle ilgilenen, diğer tarafta Terim baskısı yaşayan Dursun Özbek, her seferinde arkasında durduğunu söylediği Igor Tudor'dan da vazgeçmek istemiyor. Başkan Özbek ve Sportif Direktör Cenk Ergün, yönetim ve takım için en uygun formülü bulmak için Florya'da bir araya geldi. Toplantı sonrası Özbek, Hırvak çalıştırıcı Tudor ile de görüştü ancak henüz ortaya bir karar çıkmadı.

  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN