Web Sürümüne Geç

  Fellaini sürprizi

  Fellaini sürprizi
  30 Temmuz 2017, Pazar Güncelleme: 22:10

  Sportif Direktör Ergün, Ben Arfa’nın yanı sıra Belçikalı yıldız ile görüştüklerini belirterek, “Kendisi şu an radarımızda” dedi

  Galatasaray'ın baş döndürücü transfer çalışmaları sürüyor. Kadrosuna Bafetimbi Gomis, Belhanda, Maicon, Mariano gibi oyuncularla güçlendiren sarı-kırmızılılardan bir bomba daha geldi. Cimbom'un, yaz transfer döneminde ismi sık sık Trabzonspor ile anılan Manchester United'ın Belçikalı yıldızı Marouane Fellaini'yi de çok istediği ortaya çıktı.

  TUDOR, NDİAYE'Yİ İSTİYOR
  Orta sahaya gidip gelecek, box to box bir oyuncu aradıklarını belirten Sportif direktör Cenk Ergün, Ben Arfa'nın yanı sıra Fellaini ile de görüştüklerini söyledi. "Fellaini, Manchester United'dan ayrılacak. Kendisi şu anda radarımızda" diyen Ergün, "Orta sahaya oyuncu ihtiyacımız olduğu ortada... Hocamız, Ndiaye'yi istiyor ama Fellaini'yle de temas halindeyiz" diye konuştu. Bir yıl daha sözleşmesi bulunan 29 yaşındaki oyuncu için 8 milyon euro'yu gözden çıkartan Galatasaray'ın, Fellaini'ye de 4 milyon Euro ödemeye hazır olduğu belirtildi.

  İNGİLİZLER 53 MİLYON EURO ÖDEDİ
  Marouane Fellaini, 2008 yılında 21 milyon euro karşılığında Everton'a transfer olarak kariyerinin ilk çıkışını gerçekleştirdi. Everton'da ortaya koyduğu başarılı performans sonrası 5 sezon sonra 32 milyon euro'ya Manchester United'a transfer oldu.
  Etiketler Fellaini
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN