Web Sürümüne Geç

Arda heyecan yarattı!

Arda heyecan yarattı!
Çarşamba 16.08.2017

Menajer Bulut, henüz bir anlaşma olmadığını açıklarken Başkan Özbek’in “Bu transfer için iradelerin oluşması gerekiyor” sözleri umutlu bekleyişin sürmesini sağladı.

Dün Arda Turan, Galatasaray'a geldi ve gitti. Sabah haber siteleri, sarı-kırmızılı ekibin, Barcelona ile anlaşarak Arda Turan'ın 1 yıllığına Galatasaray'a kiralandığını duyurdu. Yıldız oyuncunun, 5 milyon Euro ücret alacağı belirtilirken bunun 3 milyon euro'sunu Galatasaray'ın geri kalanı ise kulübün sponsorlarından Nef'in karşılaşacağı ileri sürüldü. Bu gelişme taraftarları daha da coşturdu.

BARÇA İLE GÖRÜŞMEDİM
Ancak kısa bir süre içinde Arda Turan'ın menajeri Ahmet Bulut, Barcelonalı oyuncunun, Galatasaray'a kiralandığı iddialarını yalanladı. Bulut, "Bu iddialar tamamen gerçek dışı. Benim Barcelona ile henüz bir görüşmem olmadı" açıklamasını yaptı.

VALVERDE'DEN ARDA YORUMU
Galatasaray'ın gündeminden düşmeyen Arda Turan ile ilgili olarak hocası Valverde açıklamalarda bulundu. Arda'nın çok çalışması gerekli diyen Valverde, "Takımdaki durumu çalışmasına bağlı" şeklinde konuştu.

GALATASARAY'A BEKLİYORUZ
Dünkü basın toplantısında Arda Turan'ın transferi de sorulurken Başkan Dursun Özbek, milli oyuncuyu, Galatasaray'da görmek istediklerini söyledi. Özbek, "Türkiye'de futbol oynamak isterse geleceği yer Galatasaray. Ama bu transfer için iradelerin oluşması lazım" dedi. Başkan Özbek, NTV Spor'da ise, bir sponsor bulunması halinde Arda'nın transferinin çok daha kolay olacağını söyledi.
Etiketler Galatasaray, Arda Turan
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN