Web Sürümüne Geç

Asamoah yola çıktı

Asamoah yola çıktı
Pazartesi 29.08.2017

Ganalı sol bekin, Galatasaray’a transferinde engel olarak görülen Spinazzola, Juventus’a döneceğini açıkladı. Asamoah’ın Cuma günü gelmesi bekleniyor.

Galatasaray, günlerdir gündemi meşgul eden Kwadwo Asamoah'a kavuşmak üzere... Ganalı oyuncunun transferine onay vermesi için Juventus'un transfer yapması bekleniyordu. İtalyan ekibinin, Atalanta'da kiralık forma giyen oyuncusu Leonardo Spinazzola ile bu sorunu çözdüğü bildirildi.

İNSTAGRAM'DAN AÇIKLADI
Nitekim, açıklama da Leonardo Spinazzola'dan geldi. Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan başarılı oyuncu, "Juventus'a dönmek benim için büyük bir rüya... Atalanta benim kişisel gelişimime çok yardımcı oldu. Onlara minnettarım. Ama artık geri dönüyorum" diyerek Atalanta taraftarlarına veda etti.

ŞİMDİ ONAY BEKLENİYOR
Geçen yıl Atalanta'ya 2 yıllığına kiralanan Spinizzola, veda mesajı yayınlayarak Juventus'un yolunu tuttu. "Yeni bir sol bek alalım transferine izin vereceğiz" diyen Juventus'un, bu gelişme sonrasında Asamoah'ın Galatasaray'a transferine onay vermesi ve Ganalı yıldızın, Cuma günü İstanbul'da olması bekleniyor.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN