Web Sürümüne Geç

  G.SARAY’DAN '2 ASLAN' PROJESİ!

  G.SARAY’DAN '2 ASLAN' PROJESİ!
  03 Ekim 2017, Salı Güncelleme: 12:16

  Galatasaray’da Başkan Dursun Özbek, özel talimatla kurdurduğu ‘Proje Üretim Grubu’nun hazırladığı ‘2 Aslan’ projesini hayata geçirecek.

  Başkan Özbek Proje Üretim Grubu'nun hazırladığı çocuklara yönelik 2 projeyi olumlu karşıladı. Projeye göre gönüllülük esas tutularak her üyeden 2 yıl boyunca Galatasaray Dergisi almaları istenecek. Buna karşılık, her ay üyeler adına 10'ar dergi basılacak. Basılan dergilerin 8'i Güney Doğu ve Güney Doğu Anadolu Bölgeleri'ne gönderilecek, 2'şer dergi ise üyelerin adreslerine gönderilecek. Toplamda 2 yıl sürecek proje kapsamında üyelerden gönüllü olarak bin 500'er TL para talep edilecek. Projeyi olumlu karşılayan üyelerin aileleri ile birlikte çekildiği fotoğraflar yılda 2 kez Galatasaray Dergisi'nde yayınlanacak.  ÇOCUK TRİBÜNÜ PROJESİ
  Geleceğin taraftarları olarak görülen çocuklar için hazırlanan 2. projede ise, durumu müsait olan her üyeden 4'er kombine almaları talep edilecek. Üyelerin aldığı kombineler Çocuk Esirgeme Kurumu'nda kalan ve maça gitme imkanı kısıtlı olan çocuklara TT Stadı'nın kapılarını açacak. Alınan her kombine ile 4 çocuk Galatasaray'la tanışma ve sosyalleşme imkanı yakalayacak. Doğu Alt Tribününü çocuklara ayırmayı hedefleyen projeye büyük katılım olması bekleniyor.

  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN