Web Sürümüne Geç

  'Maçı kaybetsek 50 kişi olurdunuz!'

  'Maçı kaybetsek 50 kişi olurdunuz!'
  Pazartesi 27.11.2017 03:41

  Alanya galibiyeti sonrası zafer kazanmış komutan edasıyla basın toplantısına giren Tudor, pantolonunu düzeltip, boğazını birkaç kez temizledikten sonra muhabirlere göndermelerde bulundu.

  Daha henüz ayaktayken salona bakıp, "Bugün çok kalabalık değiliz" diyen genç hoca, "Kaybetseydik 50 kişi olurduk herhalde! Şimdi 5-6 kişiyiz" ifadelerini kullanarak Başakşehir maçı sonrası yapılan eleştirilere tepki gösterdi. Ayrıca, "İroni olacak ama 1.5 puan aldığımız için mutluyum. Türkiye'de büyük maç kazanınca 3, Alanya gibi takımı yenince 1.5 puan kazanıyorsunuz çünkü" diye konuştu.

  MUHABiRLER NEREDEYDi?
  Tudor'un gazetecileri hedef alan imalı sözleri salonda soğuk havalar estirse de aslında durum çok da Hırvat hocanın dediği gibi değil... Anadolu takımlarıyla oynanan karşılaşmalarının ardından muhabirler ikiye bölünürken bir bölümü hocaların basın toplantısına, bir bölümü de oyuncularla röportaj yapmak için mixed zone bölümüne geçiyor. Sadece derbilerde iki takım muhabirlerinin bir araya gelmesi ve yazarların da katılımı nedeniyle basın toplantısı kalabalık gerçekleşirken bu durumda bile sayı 50'lileri bulmuyor.

  BAŞKAN'DAN TUDOR'A FREN: POLEMiKLERE GİRME
  Aytemiz Alanyaspor maçı sonrası İgor Tudor'un medya ile karşı karşıya gelmesi Başkan Dursun Özbek'i rahatsız etti. Özbek'in, "Beşiktaş derbisine konsantre olmamız, polemiklerden uzak durmamız ve işimize bakmamız gerekiyor" diyerek sitem ettiği öğrenildi.
  Etiketler tudor
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN