Web Sürümüne Geç

  Büyük sürpriz! Abdurrahim Albayrak dönüyor!

  Büyük sürpriz! Abdurrahim Albayrak dönüyor!
  29 Aralık 2017, Cuma

  Galatasaray'da yapılacak olağanüstü seçimli kongre öncesi Abdurrahim Albayrak sürprizi yaşanıyor. Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'in, Abdurrahim Albayrak'ı ikna ettiği ve yeni yönetimde yer alacağı öğrenildi.

  Bu akşam listelerin resmen açıklanması öncesi Galatasaray'da büyük bir sürpriz gerçekleşti. Erken seçim kararı alan ve yönetimini yenileyen Dursun Özbek, eski yöneticilerden Abdurrahim Albayrak ile anlaştığı ve Özbek'in yönetiminde yer alacağı ifade edildi.

  Geçmişte elde edilen başarılarda büyük oynadığı etkin rolle büyük pay sahibi olan Abdürrahim Albayrak'ı listesine eklemek isteyen başkan Özbek, tecrübeli yöneticiyi de yönetim kuruluna aldı.

  Geçtiğimiz günlerde 'Hiçbir adayın listesinde yokum' açıklamasını yapan Albayrak'la sürpriz bir görüşme gerçekleştiren Dursun Özbek, 'Mayıs 2018 bizim için çok önemli, güçlü bir takım ve yönetim oluşturmak istiyorum. Bu yüzden yeni yönetimimde sen de olmalısın. Sen olmazsan olmaz' dediği öğrenildi.

  Her fırsatta Galatasaray sevgisini gösteren Abdürrahim Albayrak'ın Özbek'in bu sözlerinden sonra hayır diyemediği ve yeni yönetimde olmayı kabul ettiği öğrenildi.

  CENK ERGÜN FLORYA'DAN AYRILIYOR
  Galatasaray'da bir başka gelişme de Cenk Ergün için yaşanıyor. Bu sezon görev sınırları genişleyen ve Florya'ya üs kuran Cenk Ergün de Türk Telekom Stadı'na geri dönüyor.

  İŞTE ÖZBEK'İN LİSTESİ

  Dursun Özbek listesinde şu isimler yer alıyor:

  Abdurrahim Albayrak

  Özkan Olcay

  Nasuhi Sezgin

  Ali Yüce

  Mehmet Dedeoğlu

  Osman Kocaman

  Cevat Genç

  Ahmet Cebeci

  Selim Sefada

  Ural Aküzüm

  İsmail Sarıkaya

  Mehmet Onur Tan

  Ozan Oral

  Can Topsakal

  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN