Web Sürümüne Geç

  İki adaylı seçim

  İki adaylı seçim
  30 Aralık 2017, Cumartesi

  Yeni Malatya maçı sonrası Olağanüstü Seçimli Genel Kurul kararı alınmıştı. Özbek ve Cengiz dün hazırladıkları listeleri Divan Kuruluna sundu. Gözler seçim çalışmalarına çevrildi

  Galatasaray'da Yeni Malatyaspor maçı sonrası taşlar yerinden oynamıştı. Teknik direktör İgor Tudor ile yollar ayrılırken başkan Dursun Özbek ve yönetimi sürpriz bir kararla olağanüstü seçim kararı da almıştı. Dün adaylık başvuruları için son gündü. Saat 18.00'e kadar mevcut başkan Dursun Özbek ile Mustafa Cengiz başvuru yaptı. İki aday listelerini Divan Kurulu'na teslim ettiler. Divan Kurulu Başkanı İrfan Aktar, GS TV'de canlı yayına katılıp iki başkan adayının listelerini duyurdu.

  RENK SEÇİMİ 8 OCAK'TA
  DİVAN Kurulu Başkanı İrfan Aktar, iki başkan adayının sunduğu listelerdeki isimlerin üyelik süresini, disiplin durumlarını ve aidat ödeme kontrollerini yaptıklarını belirtti. Aktar "Yaptığımız kontrollerin ardından iki başkanın hazırladığı yönetim kurulu listelerindeki isimlerde bir probleme rastlanmadı. Biz de kamuoyuna duyurduk" dedi. Aktar, seçim süreciyle ilgili ise şunları söyledi: "Ayın 13'ünde yeterli çoğunluk genelde olmaz. Ama biz bu tarihten 5 gün önce renk seçimi yapacağız. İki aday stadımızda saat 18.00'de yarışacakları renkleri seçecekler. Ardından ayın 20'sinde 37. başkanımızı seçeceğiz"


  CENGİZ'İN LİSTESİ
  ASIL ÜYELER
  CELAL AÇAR
  A.SABRİ ŞENKAL
  ACAR BALTAŞ
  NEJAT GÜNEY
  OKAN BÖKE
  ADİL ARABOĞLU
  EMRE ERDOĞAN
  CENK SOYER
  H.HÜSEYİN TOPRAK
  A.ÜNAL ÇEVİKÖZ

  YEDEK ÜYELER
  MAHMUT RECEVİK
  M.ÖMER CANSEVER
  DİNÇ ÜNER
  EROL ÖZMANDIRACI
  ARİF BADUR
  ?

  ÖZBEK'İN LİSTESİ
  ASIL ÜYELER
  ÖZKAN OLCAY
  OSMAN KOCAMAN
  NASUHİ SEZGİN
  MEHMET DEDEOĞLU
  CAN TOPSAKAL
  AHMET CEBECİ
  İSMAİL SARIKAYA
  MURAT ATAY
  URAL AKÜZÜM
  ALİ YÜCE

  YEDEK ÜYELER
  MEHMET ONULTAN
  CEVAT GENÇ
  BURÇİN ASLAN
  SERDAL KOÇ
  OZAN ORAL
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN