Web Sürümüne Geç

  Fener'e golüm var

  Fener'e golüm var
  04 Ocak 2018, Perşembe

  “Lyon metrosunda bir F.Bahçe taraftarıyla karşılaştım. İlk defa bir insanın yüzüne bakıp yalan söyledim. Onun takımına gol atmama sözü verdim ama yakalarsam tabii ki atacağım”

  Galatasaray'ın yıldızı Bafetimbi Gomis tatil için gittiği Fransa'da ilginç ifadeler kullandı. 32 yaşındaki forvet bir dönem formasını giydiği Lyon'da keyifli vakit geçirirken metroya da bindi. Gomis "Herkese mutlu yıllar diliyorum. Kendime de şampiyonluk yaşayacağım bir yıl diliyorum" ifadelerini kullandı. Tecrübeli forvet, "Lyon metrosunda bir Fenerbahçe taraftarıyla karşılaştım. Onun takımına gol atmamam için benden söz aldı. İlk defa birinin yüzüne bakıp yalan söyledim. Beni izliyorsa burada ondan özür diliyorum çünkü yakalarsam Fenerbahçe'ye tabii ki gol atacağım" diye konuştu.

  KRALLIK İKİNCİ HEDEF
  Bafetimbi Gomis, sezon sonunda şampiyonluğun gol krallığından çok daha değerli olduğunu belirtti. Yıldız golcü "Biz bir takımız. Atılan ve yenilen her golde payımız eşit. Gol krallığı mı? Evet bunu kazanmak isterim ama daha çok istediğim bir şey var o da şampiyonluk" ifadesini kullandı. 32 yaşındaki Gomis tek şampiyonluğunu Saint-Etienne forması giyerken 2003- 2004 sezonunda Fransa 2. Ligi'nde yaşadı. Tecrübeli forvet, 1. Lig seviyesinde ilk şampiyonluğunu Galatasaray ile yaşamayı hedefliyor.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN