Web Sürümüne Geç

Seçime beklerim

Seçime beklerim
Cumartesi 07.01.2018

Divan Kurulu’nda açklama yapan Dursun Özbek 20 Ocak’taki başkanlık seçiminin güzel geçeceğini söyleyerek “G.Saray’a faydalı bir yönetim seçileceğinden kuşkum yok” dedi

Galatasaray Divan Kurulu Olağanüstü Toplantısı dün gerçekleşitirilirken, sonrasında başkan Dursun Özbek, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Divan kurulunun sarı- kırmızılı kulübün önemli kurumlarından biri olduğunu belirten Özbek, "Divan kuruluna üye olmaya 166 kişi hak kazandı. Yeni katılan üyelerin hayırlısı olmasını diliyorum" dedi. Seçim hazırlıklarının bayram havasında geçtiğini vurgulayan başkan, "Çünkü G.Saray'ın en yüksek organı olan genel kurul bir araya gelir. Ben bütün Galatasaray genel kurul üyelerini seçime davet ediyorum. Dolayısıyla 2018 yılı da bu açıdan önemli olacak" değerlendirmesinde bulundu.

Transferde gereken yapılır
Özbek, seçimin güzel geçeceğini ümit ettiğini söyleyerek "Galatasaray'ın yelpazesi çok geniş. Galatasaray'a faydalı bir yönetimin seçileceğinden kuşkum yok" dedi. Transfer ve takımdaki kontenjan sayısı konusunun teknik kadronun işi olduğunu da sözlerine ekleyen kulübün bir numarası, "Florya'da bu konu hakkında çalışmalar devam ediyor. Gerekeni yapacaklardır" diye konuştu.

2. yarı daha kuvvetli olacağız
Özbek, futbol takımının bugün başlayacak Antalya kampının hatırlatılması üzerine "İyi bir kamp süreci geçireceğiz. 1 hazırlık maçımız olacak. İkinci yarıda daha kuvvetli daha başarılı bir G.Saray bulacağız" dedi.

Başarılarla dolu geçsin
Özbek, 2018 yılının Türk spor camiasına hayırlı geçmesi temennisinde bulunup, "Galatasaray'ın da başarılar dolu geçirmesini diliyorum" dedi.Yükleniyor
BİZE ULAŞIN