Web Sürümüne Geç

Terim restleşmesi

Terim restleşmesi
Çarşamba 11.01.2018

Galatasaray eski başkanı Ünal Aysal'ın "Fatih Terim'i biz göndermedik, hoca Milli Takım'ı seçti" açıklamasının yankıları sürüyor.

Fatih Terim'in, twitter'dan "İçimizdeki ve dışımızdaki bazı aktörlerin gerçek dışıi thamı" sözlerinden sonra TFF Başkanı Yıldırım Demirören de bir açıklama yaptı.

Demirören: 4.5 yıl sonra nereden icap etti?
Yıldırım Demirören, Ünal Aysal'ın 4.5 yıl sonra konuyu ısıtıp gündeme getirmesini anlamadığını söyledi. Demirören "Aysal'ın açıklamaları gerçek aykırı. Kendisi 'İsterseniz Fatih Terim'le anlaşabilirsiniz. biz yolumuza başka hocayla devam ederiz' demişti. Ayrıca Aysal ile aramızda geçtiği iddia edilen telefon görüşmesi de doğru değildir.

Aysal: Demirören'in açıklamaları talihsizlik

TFF Başkanı Yıldırım Demirören'in bu sözlerine, Galatasaray eski başkanı Ünal Aysal yazılı bir açıklama ile cevap verdi. Aysal "TFF Başkanı Demirören'in şahsımla ilgili 'gerçeğe aykırı' deyimi kendisi adına büyük bir talihsizliktir ama şaşırtıcı değildir. Çünkü kendisi bu olayda hakem veya şahit değil, sorunun baş aktörüdür. Dolayısıyla bu sözleri inandırıcı değildir" ifadelerine yer verdi

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN