Web Sürümüne Geç

''Avantajı koruyamadık''

''Avantajı koruyamadık''
Cuma 02.02.2018

Teknik direktör Fatih Terim son dakikada yenen gole tepki gösterdi “Kupanın son şampiyonu karşısında yenik duruma düştükten sonra geri dönüş yapmamız önemliydi. Ama skor avantajımızı koruyamadık. İstanbul’da turu geçeceğimize inanıyorum”

A.Konyaspor karşısında son dakika golüyle berabere kalan G.Saray'da Teknik Direktör Fatih Terim maç sonrasında yaptığı açıklamada İstanbul'da yarı finale adlarını yazdıracaklarını söyledi. Terim, kupanın son şampiyonu karşısında yenik duruma düştükten sonra geri dönüş yapmalarının çok önemli olduğunu belirtirken, "İlk yarıda iyi değildik. Ancak ikinci yarıda G.Saray gibi oynadık ve öne geçtik. Özellikle duran toplarda etkinliğimiz üst düzeydeydi" dedi.

OYUNDAN MEMNUNUM
Tecrübeli teknik adam, skor avantajını ellerine geçirdikten sonra uzatmalarda yedikleri golle berabere kalmalarının yarı final şanslarını etkilemeyeceğini vurguladı. G.Saray Teknik Direktörü Terim, "Oyuncuların performansından memnunum. Skor avantajımızı koruyamadık ama İstanbul'da turu geçeceğimize inanıyorum" diye konuştu.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN