Web Sürümüne Geç

  Top çizgiyi geçmedi

  Top çizgiyi geçmedi
  18 Mart 2018, Pazar

  Sarı-kırmızılı çalıştırıcı, “Oyun beni tatmin etti. Puan farkına bakınca beraberlik iyi duruyor ama yenmek için çok uğraştık. Pozisyonlar da bulduk, olmadı. Oyuncularıma çok teşekkür ediyorum” diye konuştu

  Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Fenerbahçe karşısında kazanmak için her şeyi yaptıklarını ancak beraberliğe razı olduklarını söyledi. Tecrübeli çalıştırıcı, "Oyun beni tatmin etti. Defansı organize edersiniz, hücum stratejilerinizi uygulayabilirsiniz ama top çizgiyi geçmeyince yapılacak bir şey kalmaz" dedi. Pozisyon oyununu iyi oynadıklarını belirten Terim şöyle devam etti:

  İNŞALLAH HEP ÖNDE GİDERİZ
  "Tabi puan farkı, kaybedince olacak durum, rakibimizle farkı koruma, hepsine baktığımızda belki beraberlik iyi duruyor ama yenmek için çok uğraştık. Pozisyonlar da bulduk, olmadı." Sarı-kırmızılı teknik adam şampiyonluk yarışı hakkında ise, "Şu anda öndeyiz. İnşallah hep böyle devam eder. Ben takımıma güveniyorum, inanıyorum. İnşallah milli takım dönüşü ilk maçla birlikte yeni bir galibiyet serisi yakalarız" ifadelerini kullandı.

  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN