Web Sürümüne Geç

Dilmen: Sokak kedisi...

Dilmen: Sokak kedisi...
Pazar 01.04.2018 19:59

Rıdvan Dilmen, Galatasaray - Trabzonspor maçını değerlendirdi.

Spor Toto Süper Lig'in 27. haftasında Galatasaray ile Trabzonspor karşı karşıya geldi. Galatasaray, Trabzonspor'u 2-1 yendi.

Rıdvan Dilmen, Galatasaray - Trabzonspor mücadelesinin ardından maçı şöyle yorumladı:
Öncelikle çok iyi hazırlanan bir Galatasaray ve çok iyi hazırlanmayan bir Trabzonspor vardı. Oyunun sonlarında öyle bir gol oluyor ki... Sahanın en kötü oyuncularından biri öyle vuruyor ki... Muslera Burak'ı düşünerek önde kaldığı için öyle bir gol oldu. 47 ile 54 arası Galatasaray stop etti. O ara Trabzonspor gol pozisyonları buldu. Maçın kırılma anlarından biri sahanın en iyilerinden Okay'ın stopere geçişi oldu. Feghouli form tuttu, hem atıyor hem attırıyor. Sokak kedisi var Galatasaray'da, ağlardan çıkıyordu. Görmüyor musun? Kaç gol oldu, 26 oldu.Rıdvan Dilmen, Galatasaray - Trabzonspor maçında ilk yarının ardından değerlendirmelerde bulundu.
Tek taraflı oynanan bir maç. Trabzonspor'un mazisine yakışmayan bir maç oluyor. İlk yarı 1-0 bittiyse Galatasaraylı oyuncuların beceriksizliğinden diyebiliriz. Bu oyuna rağmen skor 1-0'sa rakip Trabzon ise hala hiçbir şey bitmiş değildir. Maçın oyuncusu Mariano ya da Nagatomo olabilir.
Abdülkadir, Sosa, Burak ve Yusuf top rakipteyken iyi olan oyuncular değil bunlardan birini feda edip Olcay'ı oynatmalıydı Rıza Hoca. İlk yarıda Muslera'yı giç görmedik. Pereira'nın pozisyonu kırmızı kart olmalı.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN