Web Sürümüne Geç

  Yasin ve Rodrigues’i yere serdi

  Yasin ve Rodrigues’i yere serdi
  05 Nisan 2018, Perşembe

  Florya Metin Oktay Tesisleri'nde düzenlenen basına açık idmanın bitiş düdüğüyle birlikte futbolcular kendi aralarında şakalaştılar.

  Florya Metin Oktay Tesisleri'nde düzenlenen basına açık idmanın bitiş düdüğüyle birlikte futbolcular kendi aralarında şakalaştılar. Ryan Donk, önce Garry Rodrigues sonra Yasin Öztürk'e el ense çekerken, güçlü fiziği ile iki futbolcuyu da yere serdi. Bu durum oyuncular arasında esprilere neden oldu.

  EKSTRA YAPTILAR
  Bafetimbi Gomis, Sofiane Feghouli ve Yuto Nagatomo, dün yapılan Florya'daki yorucu idmanının ardından takım içeri girmesine rağmen çalışmaya devam etti. İdmanın bitişinin ardından yardımcı hocalar kontrolünde ekstra çalışma yapan bu üç isim oldukça formda görünürken teknik heyetin de takdirini kazandılar.

  SİNAN NOKTA KOYDU
  Galatasaray 'ın idmanının son aşaması olan çift kale maçı Sinan Gümüş bitirdi. İdmanın yıldızlarından birisi olan genç ismin uzaklardan gönderdiği şutu gole dönüşünce Fatih Terim düdüğünü çalarak antrenmanı bitirdi. Sinan'a engel olamayan Donk, golden sonra yaptığı hatanın üzüntüsünü yaşadı.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN