Web Sürümüne Geç

Fatih Terim: "Bu sonucu hak etmedik"

Fatih Terim: "Bu sonucu hak etmedik"
Pazartesi 10.04.2018

“90 dakika kapanan rakibe karşı yerden, havadan, kanatlardan, ortalardan her şeyi denedik. Ama futbol şansı yanımızda değildi. Yenilgiyi kesinlikle hak etmedik. 6’da 6’yla şampiyon olacağız.”

Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim, G.Birliği karşısında hak etmedikleri bir şekilde mağlubiyet yaşadıklarını söyledi. Rakipleri karşısında 90 dakika gol bulmak için her şeyi denediklerini belirten Terim, "90 dakika kapanan rakibe karşı yerden, havadan, kanatlardan, ortalardan her şeyi denedik. Ama bugün futbol şansı yanımızda değildi. İlk 20 dakika içinde skor bulabilseydik maçın seyri çok daha değişik olurdu. Maça çok konsantre olmuş bir takım vardı karşımızda. Onların da şiddetle puana ihtiyacı vardı ve hiç ummadığımız bir şekilde istediklerini aldılar" dedi.

BAŞAKŞEHİR'LE BAŞLAYACAĞIZ
Kalan 6 haftada şampiyonluk şanslarının hala çok yüksek olduğunu vurgulayan G.Saray teknik direktörü Terim, gelecek hafta Başakşehir maçıyla başlayacak seriyi 6'da 6'yla şampiyon olarak kapatacaklarının sözünü verdi. Usta çalıştırıcı, "G.Saray 6'da yapacak ve şampiyon olacak" diye konuştu.

İMPARATOR İSYAN ETTİ
Fatih Terim, G.Birliği'ne son dakika golüyle kaybetmelerinin üzüntüsünü yaşadı. Maç boyunca gelmeyen gol sonrasında saha kenarında futbolcularına isyan eden Terim'in bu hali vücut hareketlerine yansıdı. İmparator, G.Birliği'nin golü sonrasında ise büyük bir üzüntü yaşadı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN