Fatih Terim Başakşehir maçı öncesi takıma mesaj verdi

Fatih Terim Başakşehir maçı öncesi takıma mesaj verdi
Çarşamba 11.04.2018

Maç sonrası “Kredimizi yitirdik ama şampiyonluğu kaybetmedik” diyen tecrübeli hoca, oyuncularına da ilk yarıdaki farklı mağlubiyeti hatırlattı. Fatih Terim, “Kaldırın başınızı... Galatasaray asla pes etmez” şeklinde konuştu

Gençlerbirliği karşısında sürpriz bir mağlubiyet alsa da Galatasaray'ın şampiyonluğu bırakmaya niyeti yok. 1-0 kaybedilen karşılaşma sonrası oldukça sakin görünen teknik direktör Fatih Terim, takıma duyduğu güveni dile getirmekten kaçınmadı. Tecrübeli çalıştırıcı, "Kredimizi şimdilik yitirdik ama şampiyonluğu kaybetmedik. Galatasaray, zaten pes etmeyecektir" derken bu hafta oynanacak olan Başakşehir maçına vurgu yaptı. "Başakşehir'i yenebilir miyiz, evet yeneriz ama böyle oynayarak değil" ifadesini kullanarak oyuncularını tatlı sert uyardı.
TARAFTARI ÜZMEYE HAKKIMIZ YOK
İstanbul dönüşü havaalanında taraftarları karşısında bulan ve büyük sevgi gösterileriyle büyük moral bulan Terim, oyuncularıyla yaptığı görüşmede dozajı yükseltti ve "Bu taraftarları üzmeye hakkımız yok. Şimdi herkes her şeyi bir kenara bıraksın ve Başakşehir maçına hazırlansın. Ayrıca ilk yarıdaki 5-1'lik yenilgi de aklınızın bir köşesinde bulunsun. Bu hafta liderliği ve ilk maçtaki hezimetin rövanşını alacağız" diye konuştu.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN