Web Sürümüne Geç

Galatasaray Cüneyt Çakır'la gol atamıyor

Galatasaray Cüneyt Çakır'la gol atamıyor
Salı 11.04.2018

Cüneyt Çakır’ın yönettiği maçta G.Birliği’ne mağlup olan G.Saray, tecrübeli hakemle son 9 karşılaşmanın 5’inde gol bile atamadı

Galatasaray, hakem Cüneyt Çakır'ın yönettiği karşılaşmalarda gol sevinci yaşayamıyor. Çakır'ın önceki akşam düdük çaldığı Gençlerbirliği maçını 1-0 kaybeden sarı-kırmızılılar, tecrübeli hakemin yönettiği müsabakalarda gol sevinci yaşayamıyor. Çakır'ın görev aldığı son 9 karşılaşmanın 5'inde rakip fileleri havalandıramayan Aslan, galibiyete de hasret kaldı. FIFA kokartlı hakemin yönettiği son 21 deplasman karşılaşmasında yalnızca 6 galibiyet alan Galatasaray, Gençlerbirliği'ne de tam 5 yıl sonra mağlup oldu. Bu arada G.Saraylı yönetici Abdurrahim Albayrak da Cüneyt Çakır'la ilgili şunları söyledi: Avrupa'nın en iyi hocalarından olan hakem, 4 dakika uzatma verdi. En az 7 dakika olmalıydı.

SON DAKİKA YIKILDILAR
Cüneyt Çakır'ın önceki gece yönettiği maçta Gençlerbirliği'ne 5 yıl sonra mağlup olan Galatasaray, zirve yarışında ağır yara aldı. Yönetici Abdurrahim Albayrak'ın hedefinde de FIFA kokartlı hakem Cüneyt Çakır vardı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN