İşte Galatasaray'daki seçim gelişmeleri

İşte Galatasaray'daki seçim gelişmeleri
Salı 24.04.2018

Galatasaray'da 26 Mayıs'ta yapılacak başkanlık seçimi için adayların listelerini Divan'a vereceği son gün 8 Mayıs.

Galatasaray'da 26 Mayıs'ta yapılacak başkanlık seçimi için adayların listelerini Divan'a vereceği son gün 8 Mayıs. Ancak belirsizlik sürüyor. Başkan Cengiz dışında adaylığını açıklayan yok. Ali Dürüst'e baskı var, Dursun Özbek beklemede, çatı aday da gündemde. Adayların karar için derbiyi beklediği konuşuluyor.

'ÇATI ADAY' ALİ DÜRÜST'E BAĞLI
Sarı-kırmızılı camiada, Ali Dürüst'ün adaylığa "evet" dememesi halinde "çatı aday" formülü bir seçenek. Ancak bu adayın kim olacağı muamma. Liseli grupların tavrı bu konuda belirleyici olacak. Harekete geçilmesi için Dürüst'ün adaylığa "hayır" demesinin beklendiği belirtiliyor.

BAŞKAN CENGİZ NABIZ YOKLUYOR
Seçime girebilmek için henüz hiçbir isimle temas kurmayan başkan Mustafa Cengiz'in bazı ön görüşmeleri ise yok değil... Bir-iki gündür bir hareketlilik yaşanıyor. Cengiz, birçok isimle yollarını ayırıp, yepyeni bir liste ile seçime girme düşüncesinde.

'GÖREVE HAZIRIM'
Seçim çalışmalarını Dursun Özbek'le sürdüren Cemal Özgörkey, "G.Saray'ın güçlü bir yönetime ihtiyacı var" dedi. Futbol Arena'ya konuşan Özgörkey, "Sayın Özbek'le görüşüyoruz. İş yapacak bir yönetim oluşturulursa göreve hazırım" açıklamasını yaptı.
BİZE ULAŞIN