Web Sürümüne Geç

L.Moskova'nın Türk Telekom Stadyumu korkusu

L.Moskova'nın Türk Telekom Stadyumu korkusu
Cuma 14.09.2018 11:01

Galatasaraylı taraftarların stadı cehenneme çevirdiğini söyleyen Lokomotiv Moskova Başkanı Ilya Gerkus, "Dünyanın en gürültülü stadı, eşi benzeri yok" dedi.

Şampiyonlar Ligi'ndeki temsilcimiz Galatasaray, 18 Eylül Salı günü sahasında Rusya'nın Lokomotiv Moskova takımını konuk edecek.

Kritik karşılaşma öncesi bir açıklama yapan Lokomotiv Moskova Başkanı Ilya Gerkus, sarı-kırmızılı taraftarlardan çekindiklerini itiraf etti.

DÜNYANIN EN GÜRÜLTÜLÜ STADI

Galatasaray'ın çok zorlu bir rakip olduğunu belirten başkan, "Şampiyonlar Ligi'nde zorlu rakiplerle karşılaşacağız. Her takımın güçsüz olduğu alanlar var, biz de onlara çalışacağız. Bu maçlar ne kadar iyi olduğumuzu gösterecek. İlk maç çok zor olacak, Galatasaray deplasmanına gideceğiz. Çok gürültülü bir stat, dünyanın en gürültülü stadı, eşi benzeri yok, cenehennem gibi. Ayrıca rakip de çok sıkı oynayacaktır, bizim için zorlu olacak. Hocamız için oyuncuları hazırlamak önemli bir görev olacak. Ağır bir rakibe karşı hayatta kalmak önemli olacak" ifadelerini kullandı.'İLK RAKİBİN DİŞLİ OLMASI İYİDİR'

Ilya Gerkus ayrıca, Şampiyonlar Ligi'ndeki ilk maçlarının Galatasaray gibi zorlu bir ekibe karşı hem de deplasmanda olması konusunda ise "Elbette bu durum sorunca bağlı. Kazanırsanız her zaman iyidir. Kimle nerede oynadığınız fark etmez. Ama bence ilk maçta zorlu bir takıma karşı oynamak iyi bir şey. Bizim tarafımızda tek konsantre olmamız gereken şey takım olarak hazırlanmak." şeklinde konuştu.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN