Elmander'den derbi öncesi taraftara ve takıma mesaj!

Elmander'den derbi öncesi taraftara ve takıma mesaj!
Pazar 05.05.2019 17:22

Galatasaray'ın eski oyuncularından Johan Elmander, Beşiktaş ile oynanacak olan kritik derbi öncesinde taraftarlara çağrıda bulunurken bu akşam Galatasaray'ın galip gelmesi halinde şampiyon olacağını söyledi.

Galatasaray taraftarının gönlüne taht kurmuş isimlerinden biri olan Elmander bu akşam oynanacak olan kritik derbi hakkında konuştu. Taraftarlara ve takıma çağrıda bulunan Johan Elmander. Oyuncuların her an dayanışma içerisinde olması gerektiğini söyledi. Taraftara da mesaj veren sevilen golcü takımı her zamankinden fazla desteklemeleri gerektiğini takımın çok önemli bir süreçten geçtiğini söyledi.

BEŞİKTAŞ'A ATTIĞI GOL HAKKINDA

Sihirli bir andı. Galatasaray'da oynadığım dönemdeki en iyi anımdı. Her şeyi çok net hatırlıyorum. Önce top kenara doğru açıldı. Sonra ceza sahasına ortalandı. Ben topu mücadele etmek için uğraşıyordum. O an vurabildiğim için şanslı olan bendim. Golden sonra olanlar inanılmazdı. Bütün stat patlıyordu. Taraftarlar, oyuncular ve yedek kulübesi birlikte köşedeydi. Gerçekten harikaydı. Maçın içinde unuttum ama sonra fotoğrafı gördüğümde golün ne kadar büyük ve önemli olduğunu anladım. O anlar geri gelmeye devam etti. Bazı oyuncularla sonrasında konuşurken inanılmaz olduğunu söylediler. Herkes iç içeydi. Taraftar dahil herkes o anda kutlama yapan o grubun içindeydi.

TARAFTARA VE TAKIMA MESAJ

Dayanışma içinde olmalılar. Her defasında her maç için tekrar tekrar mücadele etmeliler. Taraftar ise her zamanki gibi takıma her şeyleri ile ekstra destek olmalılar. Oyuncular; elbette onlar ne yapmaları gerektiğini çok iyi biliyorlar. Fatih Terim onları çok uzun zamandır hazırlıyor. Bu maçlar çok önemli ama en önemlisi her birinden galip çıkmak. Bu akşam ve sezonun kalanı için bol şans.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN