Valentine Ozornwafor Galatasaray'a transferi için İstanbul'a geliyor!

Valentine Ozornwafor Galatasaray'a transferi için İstanbul'a geliyor!
Salı 07.05.2019 15:14

Galatasaray'ın, transferini büyük ölçüde tamamladığı Nijeryalı Valentine Ozornwafor, sarı kırmızılı kulüple transfer görüşmesi yapmak için İstanbul'a geliyor... Son dakika bilgisine göre; 19 yaşındaki stoperin yakın zamanda sarı kırmızılıların transfer yetkilileriyle bir araya gelecek.

Yaz transfer dönemi yaklaşırken Galatasaray'da sıcak transfer gelişmesi! Son dakika bilgisine göre; Nijeryalı Valentine Ozornwafor, Galatasaray'la transfer görüşmesi yapmak için milli takım kampından ayrıldı. 19 yaşındaki stoper Almanya üzerinden İstanbul'a gelerek Galatasaray ile transfer masasına oturacak.

"UMARIM ANLAŞIRIZ"
Valentine Ozornwafor, Galatasaray'a transferine ilişkin yaptığı açıklamada; "Umarım anlaşmayı tamamlarız. Galatasaray çok büyük takım ve Türkiye benim için müthiş bir mücadele yeri" ifadelerini kullandı.

VALENTINE OZORNWAFOR KİMDİR?

1 Haziran 1999 doğumlu Valentine James Ozornwafor Nijerya ekiplerinden Enyimba Aba takımında forma giyiyor. Stoper pozisyonunda oynayan genç oyuncu, 5 kez Nijerya U20, 1 kez de Nijerya U23 takımlarında forma giyerken bu yıl Nijerya Milli Takım'ına çağrıldı.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN