Ortalık karıştı... Galatasaray'dan Fenerbahçe şikayeti! TFF... Son dakika haberleri

Ortalık karıştı... Galatasaray'dan Fenerbahçe şikayeti! TFF... Son dakika haberleri
Pazar 04.08.2019 11:24

Galatasaray yönetim kurulu üyesi Özgür Savaş Özüdoğru, Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kartal'ın, "Vedat Muriç'in satışından alacağımız bedel periyodik olarak 3-4 ay içinde ödenecek. Fenerbahçe´den aldığımız sporcuları biliyorsunuz. Bir de sponsorluk sözü verdiler. Bu sponsorluğu satışın içinde mi yoksa dışında mı düşünüyoruz bilmiyorum ama bir söz aldık Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'tan" sözlerine tepki gösterdi.

Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kartal'ın Vedat Muriç'in Fenerbahçe'ye transferiyle ilgili yaptığı açıklamaya Galatasaray cephesinden tepki geldi.

Galatasaray yönetim kurulu üyesi Özgür Savaş Özüdoğru, bu açıklamanın ardından sosyal medyadan tepki gösterdi. Özüdoğru, "Ligde var olan mücadele eden iki takımın birinin Başkanına ait şirketler diğerine sponsor olamaz olmamalı. Eminim TFF gereğini yapacaktır" dedi.

Özüdoğru, konuyla ilgili olarak şunları da ekledi: "NEF ; Galatasaray Bşk,Yk üyesi ,Ligde başka bir takımın Bşk,Yk üyesi şirketi vs değil. Sponsorluk üstlenmiş başarılı bir şirket. Sorun bir kulübün başkanının şirketi ya da şirketlerinin ,aynı ligde yer alan rakip bir kulübe sponsor olması...Gerçekse..Böyle bir şey kabul edilemez!"

DİĞER
Yükleniyor
SON DAKİKA