Web Sürümüne Geç

Abdürrahim Albayrak'tan bomba açıklamalar

Galatasaray'ın eski Yöneticisi Abdurrahim Albayrak, TRT Spor'da önemli açıklamalar yaptı.

Albayrak, yönetimin Fatih Terim'e teklif yapması halinde Fatih hocanın 'hayır' demeyeceğini söyledi. İşte Albayrak'ın sözleri:

Abdurrahim Albayrak: "Tudor, Beşiktaş maçının devre arasında ne yaptı merak ediyorum"

Abdurrahim Albayrak: "Tudor hiç mi Başakşehir'i analiz etmedi o Yardımcılar ne işe yarar anlamıyorum. O gece hiç uyuyamadım günlerdir uyuyamıyorum."

Abdurrahim Albayrak: "Tudor'a gelene kadar yönetimin büyük hataları var."

Abdurrahim Albayrak: "Galatasaray Başkanı, Fatih Terim'e 'İhtiyaç var' diye giderse para bile konuşacağını zannetmiyorum. Fatih hoca bu kadroyla Galatasaray'ı rahat şampiyon yapar."


Abdurrahim Albayrak: "Dani Alves için konuştuk, sadece alacağı bir komisyonda yükseklik vardı. %95 anlaşmıştık, biz yönetime devam etseydik, Dani Alves Galatasaray'ın sağ beki olacaktı."

Abdurrahim Albayrak: "Fatih Terim Pepe'yi çok istiyordu. Ben Real Madrid ile konuştum fakat vermek istemediler. Eğer futbolcu bunu duyarsa kafası karışır ve Real Madrid ile Galatasaray arasındaki dostluk bağlarının tehlikeye gireceğini dile getirdiler."

Abdurrahim Albayrak: "Galatasaray'da en büyük haksızlıkları yerli oyunculara yaptık."

Abdurrahim Albayrak: "4 dönem yönetimde oldum, Hakan Balta bir kez gelip para istemedi benden. Selçuk da istemedi, Burak da istemedi."

BİZE ULAŞIN