Web Sürümüne Geç

Söylediği sözleri tutamayan yıldız futbolcular

Futbol dünyasından bazı isimler söyledikleri sözleri yerine getirmeyince gündem oldular.

İddialı sözler sarfedenler, söylediklerini unutanlar! Ezeli rakiplerini hedef alanlar, sonrasında armayı öpenler... Kimler yok ki.. Tek tek bulduk, sıraladık...

Burak Yılmaz

Bordo-Mavili formayı giyerken "Ben çocukluktan Beşiktaş taraftarıydım. Tuttuğum takım Beşiktaş'dır ama Trabzonspor için ölürüm" diyen Burak Yılmaz daha sonra Galatasaray'a transfer oldu. Burak, Trabzonspor'dan önce de Fenerbahçe forması giymişti.

Elvir Baliç

Çok büyük bir söz söylerek 'Kefen giyerim Galatasaray formasını giymem' demişti. Fenerbahçe'den ayrıldıktan 2 sene sonra Galatasaray'a transferi gerçekleşti.

Emre Belözoğlu

İnter'de oynarken 'Ben Galatasaraylıyım. Kariyerime yurt dışında devam ediyorum ve dönmek istediğimde o gün şartlar ne olursa olsun Galatasaray'a dönmek isterim. Galatasaray'ı çok seviyorum' diye açıklama yapmıştı. Ancak İnter'den, Newcastle United'a oradan ayrıldıktan sonra da Fenerbahçe'ye transfer oldu.

Rüştü Reçber

Futbolu bıraktıktan sonra 'Fenerbahçe mi yoksa Beşiktaşlı mısınız' sorusuna 'Eskiden Galatasaraylıydım şimdi Fenerbahçeliyim. Bir taraftan Beşiktaş'ı sevip tutuyorum' diye konuşmuştu. Rüştü Fenerbahçe ve Beşiktaş'ta forma giydi.

Mehmet Topal

BİZE ULAŞIN