Başakşehir bombayı patlattı! Beşiktaş...

Abdullah Avcı'nın Beşiktaş'a gideceği konuşuluyordu... Tecrübeli çalıştırıcı, Başkan Fikret Orman ile bir araya geldi ve şartları konuştu. Tarafların anlaşma sağladığı öne sürülürken Medipol Başakşehir'in de yeni çalıştırıcısı belli oldu. İşte ayrıntılar...

Medipol Başakşehir teknik direktörü Abdullah Avcı, Şenol Güneş'in boşalan teknik direktörlük koltuğuna çok yakın...

Deneyimli çalıştırıcı, siyah beyazlıların kulüp başkanı Fikret Orman ile bir araya geldi.

Şartlarını sunan Avcı'ya, Başkan da yıllık alacağı ücreti söyledi. Tarafların masadan el sıkışarak ayrıldığı kaydedilirken gözler Medipol Başakşehir'e çevrildi.

Turuncu mavililerde yaprak dökümü de bekleniyor... Maliyeti yüksek oyuncuların yanı sıra mevcut oyunculara da gelen gelen teklifler var...

Bu gelişmelerin ardından Medipol Başakşehir, Süper Lig'i tanıyan bir hoca ile çalışma kararı aldı.

ABDULLAH AVCI KARARINI VERDİ! FENERBAHÇE... HABER İÇİN TIKLAYIN...

Bu kapsamda İstanbul'a gelen ve Beşiktaş - Kasımpaşa maçını da tribünden takip eden Slaven Bilic doğru isim olarak belirlendi.

Beşiktaş'ın eski teknik direktörü Slaven Bilic'in yapılan görüşmelerin ardından Medipol Başakşehir'le anlaşma sağladığı iddia edildi.

NTV'deki 90+ programında Başakşehir'in Bilic'le görüşülerek prensip anlaşmasına varıldığı bilgisini verdi.

Buna göre Hırvat teknik adam ülkesine dönecek ve birkaç gün içinde sözleşme imzalamak üzere İstanbul'a gelecek.

Bilic, İstanbul'a antrenörlerle ilgili bir toplantıya katılmak için gelmiş; Beşiktaş'ın Kasımpaşa maçını Vodafone Park Srtadyumu'nda yerinde takip etmişti.

Öte yandan Başakşehir Kulübü yayınladığı açıklamada Abdullah Avcı'nın takımdan ayrılacağı yönündeki iddiaları yalanladı.

BİZE ULAŞIN