Beşiktaş'ın yeni golcüsü Burak Yılmaz'dan servetlik tadilat

Bu sezon sürpriz bir hamleyle Trabzonspor'dan Beşiktaş'a transfer olan Burak Yılmaz, Beykoz Acarkent'ten bir villa satın almıştı. Milli futbolcu, bin metrekarelik villayı baştan aşağı yenilemişti. Geçtiğimiz aylarda bir mimarlık şirketiyle anlaşan Yılmaz'ın; içine sinema ve oyun salonu, buhar ve sauna odası bile yaptırdığı villasının tadilat masrafı dudak uçuklatacak cinsten...

Takvim'in haberine göre; Yıldız futbolcu, her detayı ince ince düşünülmüş olan villaya 500 bin dolar yani 2 milyon 600 bin lira para ödedi. Uzun süre yurt dışında futbol oynayan milli futbolcu yakın çevresine "Hayalimdeki evi geç de olsa buldum" dediği iddia edildi.

SİNEMA SALONU DA VAR
Yaklaşık 1.000 metrekare olan evin dört oturma odası, altı yatak odası, bir sinema odası, bir Playstation odası, yedi tane banyo- buhar-saunası bulunuyor. Yılmaz, yeni evine içine çocukları için de özel bir oyun odası yaptırdı.

(Villanın ilk hali)

EVİNİ ESERLERLE DONATTI
Hiçbir masraftan kaçınmayan milli futbolcu, evin içini sanat eserleri ile donattı. Yılmaz'ın yakın arkadaşı Arda Turan'ın baldızı olan Dilahan Doğan-X Mim İnterni'nin birlikte dekore ettiği evde; son dönemin popüler sanatçısı Tuğberk Selçuk'un üç eseri ve birkaç tane de heykel bulunuyor.

(Villanın son hali)

Eserler arasında Dilahan Doğan'ın yaptığı Hiç Adlı ve Allah yazılı eserler dikkat çekiyor.

İşte Burak Yılmaz'ın ultra lüks evinden kareler...

BİZE ULAŞIN