Beşiktaş'ta maaş krizi! Serbest kalacak

Transfer döneminin suskun takımlarından biri olan Beşiktaş'ta yeni krizler gün yüzüne çıkmaya başladı. Maddi sıkıntılar nedeniyle birçok spor branşında küçülmeye giden Beşiktaş'ta maddi sıkıntılar futbolda da kendisini hissettirmeye başladı. Akşam'ın haberine göre Kara Kartal'ın yıldız futbolcusunun maaşını alamadığı gerekçesiyle kulübe ihtarname çektiği, paranın ödenmezse milli yıldızın serbest kalacağı iddia edildi.

Spor Toto Süper Lig'i üçüncü sırada tamamlayarak ülkemizi UEFA Avrupa Ligi'nde temsil etmeye hak kazanan Beşiktaş'ta maddi sıkıntılar gün yüzüne çıkmaya başladı.

Birçok spor branşında küçülmeye giden Beşiktaş'ta futbol branşında da sıkıntılar çekmeye başladı.

Ekonomik sorunlar nedeniyle transferde sessiz kalan Beşiktaş'ta maaş krizi patlak verdi.

Maaşını alamayan milli futbolcu kulübe ihtarname çekti.

Noter kanalıyla ihtarname çeken futbolcunun parası ödenmezse serbest kalacak. İşte detaylar...

Beşiktaş'ta yeni sezon öncesi ilginç bir gelişme yaşandı... Geçtiğimiz sezon tam bir hayal kırıklığı yaratan Oğuzhan Özyakup'tan siyah-beyazlı yönetime şoke eden bir hareket geldi.

KARTAL BOMBALARI PATLATIYOR! HABER İÇİN TIKLAYIN...

Akşam'ın haberine göre; 26 yaşındaki orta saha oyuncusu alacağı nedeniyle kulübe ihtarname çekti. Noter kanalıyla ihtarname çeken Oğuzhan'ın parası ödenmezse serbest kalacak.

Oğuzhan'ın bu tavrı sonrası Siyah-Beyazlı yönetimin nasıl bir tavır sergileyeceği ise merak konusu olmaya başladı. Bilindiği gibi geçtiğimiz sezon içinde siyah-beyazlı futbolcular Ricardo Quaresma, Pepe, Adriano alacağı nedeniyle kulübe ihtarname çekmişti.

ABDULLAH AVCI ÇOK GÜVENiYOR

Abdullah Avcı, Beşiktaş'la anlaşmadan önce de Başkan Fikret Orman'la yaptığı görüşmede Oğuzhan Özyakup'un gönderilmemesi gerektiğini ifade etmişti.

Orman, Avcı göreve getirildikten sonra düzenlenen imza töreninde de Oğuzhan için parantez açmış ve "Eksikleri var. Güçsüz taraflarıyla ilgili çalışmalar yapıp Oğuzhan'ı Beşiktaş ve Türk futboluna kazandıracağız" demişti.

26 yaşındaki oyuncunun Beşiktaş ile 2022 yılının Haziran ayına kadar sözleşmesi bulunuyor. Geçtiğimiz sezon 29 maçta bin 448 dakika sahada kalan Oğuzhan Özyakup takımına 3 gol, 6 asistlik skor katkısı sağladı.

SON ANLAŞMA RAHATLATTI

Maddi sıkıntı içinde olan Beşiktaş, Türkiye Bankalar Birliği ile 5 yıl vadeli yapılandırma anlaşması yapmıştı.

BİZE ULAŞIN